Laminátové podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy

space 3197611 640Drevené, laminátové a vinylové podlahy sú elegantné, trendové podlahy s takmer nekonečným výberom dekórov a farieb. Podlahy sú dôležitou časťou Vášho domova, ktorý vyjadruje Vašu osobnosť. Kvalita všetkých obytných, ale aj komerčných priestorov závisí hlavne od správneho výberu podlahy. Pokladanie podláh je jednoduchšie a v niektorých prípadoch aj výhodnejšie ak to zveríte do rúk profesionálov. Mame dlhoročné skúsenosti s pokladaním rôznych typov podláh od bežných až po exotické.

Laminátové podlahy

Sú už niekoľko rokov najpoužívanejším typom podlahy v domácnostiach, kanceláriách, ale aj v hoteloch a obchodných prevádzkach. Sú elegantné, trendové, s takmer nekonečne možným progresom. Pohodlie, ľahká inštalácia a atraktívny vzhľad sú hlavné dôvody pre to, aby sa laminátová podlaha stala Vaším favoritom pri výbere ideálnej podlahy. Náš sortiment laminátových podláh ponúka vysokú kvalitu a perfektný vzhľad. Môžete si vybrať z viacerých výrobcov, ktorý ponúkajú nespočetné množstvo dekórov.

Drevené podlahy

Drevo je jedno z najstarších a najcennejších materiálov, používaných ako podlahovina. Má zreteľnú, neopakovateľnú a prírodnú štruktúru a farbu. Drevené podlahy sú investíciou pre niekoľko generácií. V našej ponuke nájdete 3 vrstvové parkety, ktoré sa vyznačujú jednoduchým, rýchlym a ekonomickým spôsobom pokládky. Veľkú obľubu si našli pri montáži na podlahu s teplovodným kúrením

Vinylové podlahy

Sú prírodným výrobkom, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poškodeniu a znečisteniu, a zároveň sú veľmi nenáročné na údržbu. Všetky tieto vlastnosti a prírodný vzhľad sú garanciou, že vinylovú podlahu môžete položiť do akéhokoľvek priestoru, od obytných cez kancelárske, vhodná je do reštaurácií, hotelov aj nákupných centier.